galeria - ostatnio dodane zdjęcia

ZT LL - 15 km
ZT L - 35 km
więcej>>

Aktualności

18-stka GAWORA

2024-01-18 21:57:50

Dziś Gawor (Fawor - Gloria Bis/Wachlarz) kończy 18 lat. Wszystkiego najlepszego mój Gawciu !

więcej>>

O NAS

STAJNIA

 

Witam serdecznie na naszej stronie !


Najpierw były marzenia, marzenia dorastającego chłopca, który z podziwem oglądał na kartach czasopism zdjęcia pięknych koni, czytał o ich wyczynach i sukcesach, ale przede wszystkim zainteresowała go ich dzielność. Po przeszło ćwierć wieku marzenia o tych pięknych stworzeniach zaczęły się urealniać.

W połowie października 2008 r., gdy po odwiedzeniu kilku miejsc w poszukiwaniu tego upragnionego araba trafiłem do stadniny koni arabskich EWEX-Arabians w Trzyciążu, gdzie zaprezentowano mi młodego, gniadego ogierka - Gawora (Fawor - Gloria Bis/Wachlarz). Od pierwszego momentu, gdy go ujrzałem serce mocniej zabiło. Za tydzień w sobotę 25 października 2008 r. pogrobowiec epokowego Fawora biegał po naszych pastwiskach. W niecały rok później przyjechała do nas piękna, o cudownym oku i wspaniałym charakterze, gniada klacz - Arccia (Epolet - Alfa/Eukaliptus).

Nasza stajenka położona jest we wschodniej części opolszczyzny, w malowniczej okolicy, pełnej lasów, łąk i pól. Piękne okolice i obfitość polnych i leśnych dróg zachęcają do jazdy w terenie, w terenie w którym często podczas konnych wędrówek można spotkać sarny, jelenie czy umykające dziki.

Świat koni arabskich, to nie tylko hodowla, pokazy, rajdy czy wyścigi, to przede wszystkim wspaniali ludzie, z którymi można dzielić swoje radości i smutki, swoje doświadczenia, sukcesy i porażki.

Gorąco zachęcamy do zapoznania się z treścią kolejnych stron naszej witryny.

 

Gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszą stroną
i zapraszamy do odwiedzenia „DOLINY GAWORA”